Strona główna/Aktualności/

Cykliczne koncerty na Koszutce


23.11.2017
 

„O miłości niebanalnie”.
Koncert w wykonaniu duetu Pedro y Mari i Gości.
Inicjatywa lokalna jest współfinansowana ze środków
budżetu miasta Katowice.

23 listopada (czwartek) godz. 17.00
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47
Wstęp wolny.

Podobne wiadomości:

do góry