Strona główna/Aktualności/

Klub Podróżnika


27.04.2015
Zapraszamy na  spotkanie  z Anną Kainth -podróżnikiem i socjologiem, która przez rok  mieszkała na Gran Canarii, a następnie kolejny rok na Teneryfie. W programie prelekcja z pokazem zdjęć i hiszpański poczęstunek.
 
Wstęp wolny.
 

27 kwietnia (poniedziałek) o godz. 17.00

Podobne wiadomości:

do góry