Strona główna/Aktualności/

Porozmawiajmy o rodzinie


10.03.2016
 

MDK „Koszutka” i Krąg Barbar Śląskich przy Stowarzyszeniu Bractwa Gwarków Związku Górnośląskiego, zapraszają na cykl spotkań prowadzonych przez Sędzię Sądu Apelacyjnego, Panią Barbarę Bochyńską pt. „Porozmawiajmy o rodzinie” – w świetle przepisów Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego.

Kolejne spotkanie
10 marca (czwartek) godz. 17.00
ul. Grażyńskiego 47

Wstęp wolny.

Podobne wiadomości:

do góry