Ze zdrowiem na Ty
16.10.2017
Prelekcję okulistyczną wygłosi dr Barbara Mandera.
Spotkanie prowadzić będzie Gabriela Łęcka.
Oprawa muzyczna - Ludwik Konopko
(muzyka gitarowa, inspirowana flamenco, jazzem, folkiem).
16 października (poniedziałek) godz. 17.00
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47
Wstęp wolny.
Podobne wiadomości:
- Uniwersalne Kultury 3.1 2026-07-01
- Krajowy Plan Odbudowy 2026-07-01
- Akcja "Lato w Mieście 2026" 2026-06-16
- Katowickie Spotkania z Bajką 2026 2026-03-16
- Akcja Zima w Mieście - Zimowe Laboratorium Pomysłów 2026-02-16
- Nabór uzupełniający do grupy - Kreatywni po godzinach! 2026-01-22
- XII Śląskie Święto Stepowania - regulamin i informacje 2025-11-23
- Zamknięte 2025-11-10
- Rodzinne Śpiewanie na Tysiącleciu edycja 3 2025-10-30
- Zapisy na zajęcia: sezon 2025/2026 2025-09-01
