Strona główna/Aktualności/

Ze zdrowiem na Ty


16.10.2017
 
 

Prelekcję okulistyczną wygłosi dr Barbara Mandera.
Spotkanie prowadzić będzie Gabriela Łęcka.
Oprawa muzyczna - Ludwik Konopko
(muzyka gitarowa, inspirowana flamenco, jazzem, folkiem).

16 października (poniedziałek) godz. 17.00
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47
Wstęp wolny.

Podobne wiadomości:

do góry