Strona główna/Aktualności/

Świetlica Mieszkańców Koszutki


3.10.2016
 

Pierwsze spotkanie już 3 października (poniedziałek) o godz. 10.00 w MDK "Koszutka".

Podobne wiadomości:

do góry